אודות

השנים האחרונות הוכיחו שכל אחד יכול בעזרת השקעה פשוטה של זמן ומשאבים, לבנות ולקדם אתר בגוגל. במציאות של היום הפך קידום בגוגל לפעילות שלא ניתן להזניח – כשכולנו יודעים – מי שלא קיים בגוגל פשוט לא קיים. כיום , לצד התחרות הגבוהה על כל ביטוי בגוגל, התחום ממשיך להיות דינמי ולהשתנות מיום ליום. בדיוק בשל סיבה זו החלטנו לקחת יוזמה ולעדכן אתכם באופן שוטף בשלל העדכונים ששוטפים את גוגל מדי שבוע .

 מי אנחנו?  היידה קידום אתרים

בלוג קידום בגוגל הנו בלוג למידה ושיתוף מידע מבית "היידה דיגיטל". היידה מציעה שירותי קידום אתרים בגוגל וניהול

היידה דיגיטל

קמפיינים ממומנים בגוגל ופייסבוק מאז שנת 2009. כיום העסק מספק שירותי קידום ופרסום באינטרנט למגוון לקוחות בארץ ובחו"ל. עיקר לקוחות ה- SEO שלנו מיועדים לשוק הישראלי.  לצד לקוחות אלה, מנהלת כיום היידה קמפיינים ממומנים בתקציבים של עשרות אלפי דולרים בחודש בגוגל ופייסבוק למגוון שווקים וקהלי יעד. .   .

 

Anidor Hakak
Anidor Hakak

כותב הבלוג: אנידור חקק – מומחה לקידום בגוגל

אנידור חקק – מאז ילדותו כותב בעיתונים ומנחה תכניות אקטואליה במדיה. מהנדס תעשייה וניהול ובעל ניסיון עשיר בכתיבה, עריכת תכנים וניהול קמפיינים ושירותי קידום ושיווק למאות לקוחות. אני דואג להישאר עם היד על הדופק ומעודכן בכל שינוי קטן שחווה האלגוריתם של גוגל וכמובן לעדכן בהתאם את שיטות העבודה שלי. ניתן לעקוב אחריי ולקרוא את המאמרים השונים שלי בבלוגים הבאים: אתר היידה –  https://www.hayde.co.il אתר AD תוכן ומדיה – https://www.ad-media.co.il בלוג כתיבת תוכן לאתרים וכמובן בלוג זה….   . מה יוצא לנו מזה? אחד הדברים היפים ביותר באינטרנט הוא נושא השיתופיות. שיתוף באינטרנט זה שם המשחק – וככל שתשתפו יותר ותתנו יותר מידע וערך מוסף לגולשים שלכם – כך הם יחזרו לביקורים נוספים לאתר שלכם. בבלוג זה נשתף אתכם מניסיוננו הרב בעולם קידום אתרים בגוגל לצד עדכונים על השינויים השונים שחווה האלגוריתם של גוגל. נשמח לעזור ולייעץ לכם במידת הצורך. מוזמנים לפנות אלינו: www.hayde.co.il [email protected]