כללי

היידיגיטל!

כל העדכונים החמים של נובמבר ודצמבר

אנחנו בפתחו של החודש האחרון של שנת 2019 והתעשייה מלאה בשינויים, אספנו עבורכם את העדכונים החמים שהולכים לקרות בחודשים הקרובים:

WhatsApp:

שירות חדש עבור בעלי עסקים הגיע עכשיו גם לישראל, "וואטסאפ קטלוג" – המאפשר לבעלי עסקים לפרסם דרך האפליקציה סל מוצרים פיזיים כולל מחירים, תיאור וקישור ישיר לרכישה – לפרטים לחץ כאן.

אינסטגרם:

אחרי כל השמועות, תתכוננו לסוף עידן הלייקים (לפחות באינסטגרם כרגע). זה החל בהדרגה אצל משתמשים, אבל מעתה לא יוכלו לראות את מספר הלייקים שקיבלתם על כל תמונה, אתם עדיין תוכלו לראות את הנתונים. האם זה מהלך נכון ואיך זה ישפיע? נדע בהמשך.

ככה זה יראה:

אגב, לחיצה על OTHERS תאפשר לחברים שלכם לראות מי עשה לייק, ולכן המהלך הזה צפוי להשפיע בעיקר על משפיענים ואינסטגרמים שמקבלים אלפי ומיליוני לייקים שיאבדו את המספר עצמו (אך שוב, הם עצמם יוכלו לראות את המספר).

פייסבוק:

זה מתקרב ובא, אחרי המון שנים שבהן לא שינו באופן מהותי את העיצוב הכללי של פייסבוק, בקרוב נוכל כולנו לראות את העיצוב החדש, למעשה גרסת הבטא החלה להופיע אצל משתמשים שונים בעולם.

ככה יראה הפיד שלכם בקרוב:

ככה יראה הפרופיל האישי שלכם:

בנוסף תהיה אפשרות כמו אתרים ואפליקציות רבות בעולם, לשנות לצבעי שחור.

TIKTOK

הפלטפורמה שנכון לעכשיו מיועדת בעיקר לקהל צעיר מתחזקת וצוברת תאוצה עם כמויות הורדה גבוהים מאוד. מי שמרבים לעשות בה שימוש אלו משפיענים ומפורסמים שונים.

נכון להיום אפשרויות הפרסום שם די מצומצמות, אך קיימות. למשל ניתן להוסיף בפתיח האפליקציה (בתשלום כמובן) סרטון של מספר שניות או מודעות שמופיעות בין צפייה בסרטונים באפליקציה ומשתלטות על כל המסך, כמו כן דרך נוספת לפרסם בטיקטוק היא באמצעות hashtag challenge – מידע נוסף ניתן למצוא כאן
 
בחודשים הבאים נמשיך לעדכן אתכם בכל החידושים וההתפתחויות בתעשיית הדיגיטל ועד אז אתם מוזמנים לעקוב אחרינו בעמוד הפייסבוק

צוות היידה

המאמר נכתב על ידי צוות אתר היידה דיגיטל - מזמינים אתכם לבקר באתר שלנו ולהצטרף לשירותים שאנו מציעים!

מאמרים דומים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button