כלים למקדמים SEO

תוספים מומלצים לוורדפרס

וורדפרס כבר מזמן הוכיחה את עצמה כאחת ממערכות הניהול היעילות והאיכותיות ביותר בעולם, בין אם זה בזכות העדכון המתמיד, התמיכה הגבוהה ב-SEO, או בזכות קלות התפעול שלה, מדובר באחת ממערכות הניהול הנפוצות ביותר בעולם. בעמוד זה נסקור עבורכם ארבעה תוספי וורדפרס מומלצים שיהפכו את חווית המשתמש של ניהול האתר שלכם לאיכותית ומהנה יותר.

WooCommerce

זהו תוסף וורדפרס המאפשר לכם להקים חנות וירטואלית כוללת באתר האינטרנט שלכם. חלק מהפיצ'רים של תוסף זה מעודכנים למשתמשי עברית, וחלקם מתורגם באמצעות מכונת תרגום אוטומטית, מה שיוצר תרגום חלקי ולא איכותי ולכן יש לשים לב לכך בעת הוספת ההתקן והתאמתו למערכת בה אתם משתמשים. התקנת הפלאג אין נעשית בצורה פשוטה כמו כל פלאג אין אחר של וורדפרס, ומאפשרת ניהול מערכת מלאי ומוצרים, קבלת הזמנות, התממשקות למערכת סליקה, ואפילו יצירת מערכת שילוח וקבלת הזמנות. בעת ההתקנה יש לספק למערכת הגדרות בסיסיות כמו מיקום, מטבע, הגדרות שפה, תנאי משלוח וחשבונות ואתם מוכנים ליציאה לדרך!

Itheme Security

כאמור, מערכת ניהול התוכן וורדפרס היא אחת ממערכות הניהול הנפוצות ביותר בעולם. למעלה מ-60 מיליון אתרים מתבססים על מערכת זו, מה שהופך אותה גם לאחת המטרות העיקריות לפריצה של האקרים. בגלל קלות השימוש הגבוהה של המערכת, משתמשי וורדפרס רבים הופכים את האתר שלהם לפגיע ונגיש מדי עבור האקרים, דבר שתוסף ה-Itheme Security בא למנוע. מטרתו של תוסף זה היא הגברה של רמת האבטחה של האתר שלכם, עדכון ההרשאות וההגדרות באופן אוטומטי בצורה שתגן עליו, והפחתת רמת הרגישות של האתר לאיומים מן החוץ. התקנת התוסף נעשית בצורה פשוטה כמו התקנה של כל פלאג אין אחר, ומובילה אתכם אל מסך ההגדרות הראשי. השלב הראשון בהתאמת האתר לרמת אבטחה רצויה היא גיבוי של קבצי והגדרות האתר. לאחר מכן, תוכלו לאפשר למערכת לעדכן באופן אוטומטי את קבצי המערכת במטרה לחזק את הגדרות האבטחה שלכם לפי החידושים האחרונים. על ידי לחיצה על כפתור secure your site, תוכלו לעדכן את כל הגדרות האתר שיכולות להתנגש עם הגדרות אבטחה אופטימליות, כפי שהוגדרו על ידי התוסף.

Contact Form7

אחת המטרות המרכזיות שלנו באתר היא יצירת המרות, שיכולה לבוא לידי ביטוי באמצעות יצירת קשר. כולנו יודעים שטופס יצירת קשר מזמין וידידותי למשתמש הוא אלמנט חשוב ביותר בהגברת המוטיבציה ליצירת קשר ולכן תוסף ה-Contact Form 7 לוורדפרס יכול לשמש את כולנו. זהו תוסף נוח ופשוט, ידידותי וקליל שיכול לשנות את פני האתר שלכם ולאפשר לכם יצירה של הטופס המושלם עבורכם.

Yoast SEO

זהו תוסף שיצא לפני שנתיים אך נשאר רלונטי ומתעדכן, חי ובועט עד היום ונלמד בכל קורס קידום אתרים. תוסף זה נוגע בנקודות הקטנות וגם הגדולות שמקדמי אתרים צריכים לזכור בעת עבודת אופטימיזציה על אתר. פיצ'ר ניתוח העמודים של תוסף זה מאפשר בדיקה של כל המאפיינים הקטנים שיכולים להתפספס לנו בעת בדיקה או יצירה של עמודי תוכן באתר כמו תגיות ALT, תיאורי עמוד, כותרות וכדומה. בחלקו האחר של התוסף, ניתן לקבל אבחון מקיף ורשימה של המלצות לפעולות שביצוען ישפר את הנראות של העמוד והאתר בעיני גוגל, ויוסיף ערך למשתמש. באמצעות יצירת "פירורי לחם" ניתן ליצור אפשרויות ניווט מתקדמות המקלות על הגולש וגם על זחלני גוגל בעת ניווט באתר. התוסף מאפשר עריכה של קישורים, עדכון וכתיבה לקבצי robot.txt, htaccess ואף קישוריות גבוהה יותר והפניות למדיות חברתיות. אין ספק שזהו אחד הפלאג אינים האיכותיים והחזקים ביותר בעולם ה-SEO עבור אתרי וורדפרס.

צוות היידה

המאמר נכתב על ידי צוות אתר היידה דיגיטל - מזמינים אתכם לבקר באתר שלנו ולהצטרף לשירותים שאנו מציעים!

sגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button
Close
Close