כללי

לימודי קידום אתרים

במקביל לפריחה בתעשיית האינטרנט וההבנה שללא נוכחות אינטרנטית יעילה ואיכותית – עסקים, ארגונים ואפילו אנשים הופכים לפחות ופחות רלבנטיים במציאות חיינו כיום, הנושא של קידום אתרים ממשיך לתפוס תאוצה.  קידום אתרים ושיווק אינטרנטי בכלל מושכים אליהם אנשים אשר מחפשים הכשרה על מנת לעבוד בתחום וכמובן עסקים ואתרים רבים השואפים להגדיל חשיפה ולשפר את הנוכחות האינטרנטית שלהם – מה שאומר להופיע בעמוד הראשון בגוגל עבור מילות חיפוש רלבנטיות. לכן, לימודי קידום אתרים הפכו למצרך נדרש מאוד בישראל ובעולם. מתחום נישתי ומאוד "מסתורי", הנושא נפתח וכיום יש אינספור מכללות ואנשי מקצוע המציעים לימודי קידום אתרים ברמות שונות ולקהלי יעד מגוונים.

חשוב לציין שמכיוון שתעשיית האינטרנט היא כנראה הדינמית ביותר שיש, עם שינויים טכנולוגיים תכופים, העדפות גולשים משתנות ושאר שינויים – בוגרי קורס קידום אתרים או קורס שיווק באינטרנט לא הופכים מיד לשליטים הבלתי מעורערים של גוגל ושל הרשת, על מנת להצליח ולהישאר מצליחים, חייבים להתעדכן וללמוד כל הזמן, להישאר צעד אחד לפני השינויים ו/או המתחרים.

קידום אתרים ושיווק אינטרנטי ב "בצפר"

ה"בצפר", מכללה לפרסום ושיווק הפועלת מטעם חברות הפרסום הגדולות בישראל מציעה קורס מקיף לפרסום ושיווק באינטרנט. כולל לימודי קידום אתרים, שיווק, מיתוג, אסטרטגיות, סוגי פרסום מקוון, קופירייטינג, מדיה חברתית ועוד.

קידום אתרים בג'ון ברייס

רשת מכללות מובילה למקצועות טכנולוגיים שונים. ג'ון ברייס מציעה קורס קידום אתרים בן 104 שעות לימוד הנוגע באופן ממוקד לתחום של SEO והדרך בה אתרי אינטרנט פועלים ומקודמים. הקורס כולל פרויקט קידום של כל סטודנט, כאשר יש לכל אחד ליווי צמוד של חונך מקצועי מהתחום. הקורס מיועד לאנשי מקצוע מתעשיית האינטרנט והשיווק/פרסום, בעלי אתרים ואנשים פרטיים למיניהם.

קורס מנהלי שיווק באינטרנט – המכללה האקדמית להנדסה ירושלים

קורס המציע לימודי קידום אתרים ושיווק אינטרנטי ברמה גבוהה מאוד ועם היקף תכנים מגוון מאוד. הקורס מתקיים במכללה האקדמית להנדסה ירושלים וכולל 105 שעות לימוד אקדמיות במסגרת 21 מפגשים שבועיים. קורס שיווק באינטרנט מקיף זה נוגע בכל ערוצי השיווק והפרסום ברשת, כך שהבוגרים יוצאים עם ידע מעמיק ואיכותי על ניהול נוכחות אינטרנטית יעיל וברמה גבוהה.

התכנים כוללים לימודי קידום אתרים כמובן, בניית אתרים, תעשיית האינטרנט כמכלול, מסחר אלקטרוני, מדיה חברתית, קמפיינים של פרסום ממומן, כתיבת תוכן יעילה ונכונה לקידום אתרים, תכניות שותפים, זכויות יוצרים בשיווק אינטרנטי, ניהול עסק בתחום האינטרנט ועוד.

קידום אתרים במכללת נס – Ness College

לימודי קידום אתרים בקמפוסים השונים של מכללת נס מבית נס טכנולוגיות, 120 שעות לימוד עם מגוון תכנים מקצועיים אודות תעשיית ה-SEO והאינטרנט בכלל.

מדיאטק – מבית מטריקס

לימודי קידום אתרים ושיווק במנועי חיפוש, 104 שעות לימוד ובנוסף פרויקט אישי מלווה בחונך מקצועי.

לסיכום: ישנן עוד אינספור מכללות המציעות לימודי קידום אתרים וכמו כן חברות קידום שבעצמן מכשירות אנשי מקצוע בתחום. היקפי שעות הלימוד דומים ובהחלט ניתן להשתלב בתעשייה הפורחת והחשובה הזו בתור שכירים או עצמאים לאחר צבירת ניסיון ומיומנויות.

תגיות

צוות היידה

המאמר נכתב על ידי צוות אתר היידה דיגיטל - מזמינים אתכם לבקר באתר שלנו ולהצטרף לשירותים שאנו מציעים!

מאמרים דומים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

בדקו גם

Close
Back to top button
Close
Close