קידום אתרים בגוגל

תפקיד הדומיין בקידום אתרים

כפי שכל מי שמתעניין בעולם האינטרנט יודע, קידום אתרים הוא כיום תחום חם ופופולארי ביותר, שכן ברשת בה קיימים מיליונים רבים של אתרים, כל אחד היה רוצה להתבלט ולהגיע לתודעתם של כמה שיותר גולשים. על מנת לעשות זאת, על אתר כזה או אחר להגיע לאחד המקומות הגבוהים והראשונים בתוצאות החיפוש של מנועי החיפוש השונים, עבור מילות מפתח הרלבאנטיות לתחומו (כאלו שגולשים רבים המתעניינים בתחום זה יחפשו..).

אז כיצד נעשה קידום אתרים? במגוון דרכים ושיטות שונות – על ידי כתיבה והעלאה של תכנים בנושא הרלבנטי לאותו אתר ולאתרים אחרים המקושרים אליו, העלאה של סרטונים לאתרים שונים, העברת מסרים כאלו ואחרים ברשתות החברתיות ועוד. דרך נוספת לקידום אתרים, כזו אשר אינה בהכרח מוכרה לכל בעלי האתרים, היא על ידי קניית דומיין אטרקטיבי לאתר. גם לשם הדומיין של האתר (הכתובת שלו ברשת) יכולה להיות השפעה רבה על קידומו של אתר זה.

קניית דומיין בעברית וחיפוש דומיין אטרקטיבי – כך יסייע הדומיין לקידום האתר שלכם

אז כיצד נוכל להשתמש בשם הדומיין של האתר שלנו על מנת לסייע ולקדם אותו בתוצאות החיפוש של מנועי החיפוש השונים?

ובכן, הדרך הטובה ביותר מתחילה עוד לפני שבכלל הקמתם את האתר, בעת רכישת הדומיין. קניית דומיין אטרקטיבי יכולה לסייע רבות בקידום האתר שלכם, לאחר שיעלה לאוויר. מהו דומיין אטרקטיבי? דומיין אטרקטיבי הוא דומיין קצר וקליט, אשר מכיל כמובן מילה או ביטוי הקשורים ישירות לנושא בו עוסק האתר שלכם. דומיין קליט וקצר הינו אטרקטיבי מבחינתנו, שכן יהיה לגולשים קל הרבה יותר לזכור אותו, ולנו יהיה קל הרבה יותר לשווק אותו.

במקרים רבים, הופך שם הדומיין למותג של ממש. אחת הדוגמאות הטובות והבולטות ביותר היא אולי האתר הפופולארי ביותר בכל הזמנים – google, אשר שם הדומיין שלו הפך למותג של ממש ולשם נרדף לחיפוש מידע בימינו. בנוסף, ניתן למצוא דוגמאות רבות של אתרים מפורסמים אשר דם הדומיין שלהם מוכר לכולנו. ברבים מן המקרים, הדומיין הוא הדבר הראשון ששמענו אודות אותו אתר, כך ששם הדומיין שלו בוודאות עשה עבורו שירות רב.

אפשרות נוספת להיעזר בשם הדומיין של האתר שלכם על מנת לשווק, לקדם ולפרסם אותו, היא על ידי קניית דומיין בעברית. רק במהלך השנים האחרונות החלו בכלל לאפשר שימוש בדומיינים בעברית, וכיום דומיין בעברית יכול להיחשב כהשקעה אטרקטיבית ביותר, בעיקר משום שהרבה שמות דומיין אטרקטיביים עדיין פנויים בעברית. על ידי קניית דומיין אטרקטיבי בעברית, יקבל האתר שלכם חיזוק משמעותי ודחיפה בכל הנוגע לשיווקו וקידומו ברשת.

לסיכום, שם הדומיין של האתר שלנו מהווה דרך נוספת לקידום האתר, ולהפצתו בין כמה שיותר גולשים. החוכמה היא לחשוב על כך מבעוד מועד, כאשר קונים את הדומיין, עוד לפני הקמת האתר עצמו…

ad-media

אנחנו מאמינים ששיווק דיגיטלי חייב להתבסס על תוכן! מוזמנים גם לבלוג שלנו בנושאי כתיבת תוכן: www.ad-media.co.il ולאתר שלנו בנושא קידום אתרים ושיווק דיגיטלי: www.hayde.co.il רוצים להתקדם? דברו אתנו!

מאמרים דומים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button
Close
Close