כללי

מדריך קידום אתרים

 

מדריך קידום אתרים
מדריך קידום אתרים

קידום אתרים מקצועי הוא תחום שבשנים האחרונות הפך לאחד התחומים החמים בתחום האינטרנט. בעלי אתרים רבים הבינו כי לא מספיק להשקיע בעיצוב האתר ובניסוח טקסטים שיווקיים כדי שהאתר יביא לתוצאות אפקטיביות. לשם כך הכנו עבורכם מדריך קידום אתרים שיאפשר לכל מי שמבקש ללמוד את סודות הקידום.

חשיבותו של קידום האתר היא מכרעת לאימפקט שיש לו על הגולשים. כיום מגיעים רוב הגולשים לאתרים לא באמצעות הקלדת שם הדומיין של האתר, אלא דרך תוצאות החיפוש במנועי החיפוש ובעיקר גוגל. כיוון שכך, רק באמצעות מדריך קידום אתרים כמו זה שלפניכם ניתן להביא את הגולשים לאתר כך שלא ישאר נטוש ובודד.

יסודות קידום האתרים בגוגל

מנוע החיפוש גוגל מאפשר קידום אתרים בשתי דרכים עיקריות. הדרך הראשונה היא באמצעות מודעות בתשלום. מודעות אלו יופיעו תמיד ואין דרך לשלוט בהן באמצעות הטכניקות אותן מפרט כל מדריך קידום אתרים כמו זה. ברור כי פרסום בגוגל יעיל מאוד בקידום האתר, אך יחד עם זאת הוא מצריך השקעה כספית מתמשכת.

לעומת המודעות בתשלום ניתן לקדם את האתר גם בצורה המכונה "קידום אורגני בגוגל". קידום אורגני בגוגל נעשה באמצעות טכניקות מיוחדות והן יהוו את העיקר בכל מדריך קידום אתרים. כמובן שאפשר להעמיק ולפרט בשיטות אלו, אך גם מדריך בסיסי כמו המדריך שלפניכם יוכל לעזור לכם להתחיל במלאכה המורכבת הזו.

ניסוח התכנים באתר בהתאם לאלגוריתמים של גוגל

האלגוריתמים לפיהם פועל החיפוש האוטומטי של גוגל הם סבוכים ומורכבים, ומבוססים על "ניחוש" ממוחשב של תוכן האתר. חיפוש זה מתבצע באמצעות תוכנות המכונות "רובוטים" אשר גולשות באינטרנט ומנסות להעריך את הרלוונטיות של כל אתר לחיפוש. באמצעות מדריך קידום אתרים זה תוכלו להבין מעט את האופן בו ניתן לשלוט ברובוטים.

מה שחשוב כדי להופיע בראש רשימת התוצאות של גוגל הוא למצוא את מילות המפתח אותן יחפשו הגולשים, ולמקם אותן בכותרות הראשיות, בתחילת פסקאות ובמקומות "אסטרטגיים" נוספים בטקסט. לקבל המקומות המדוייקים כדאי להיעזר בטיפים שניתנים על ידי גוגל, או לקרוא מדריך קידום אתרים למתקדמים.

טכניקות משולבות לקידום אתרים

טכניקות של קידום אתרים מקצועי אינן מבוססות רק על שילוב מילות מפתח. מדריך קידום אתרים זה מציג בפניכם טכניקות שפותחו על בסיס הבנת הפעולה המורכבת של מנועי החיפוש, המתחשבים גם בגורמים נוספים. אחד הגורמים החשובים הוא תדירות העדכון של האתר, כאשר ככל שהאתר מתחדש יותר כך עולה גם דירוגו.

בסופו של דבר שימוש נכון בטיפים כמו אלו שמפרט מדריך קידום אתרים מקוצר זה, דורש השקעה של זמן והתמדה. עדיף לא להסתפק אך ורק בשיטה אחת, שכן האפקטיביות הגבוהה ביותר של קידום היא כאשר משלבים שילוב של מילות מפתח רלוונטיות בתכני האתר לצד פרסום בגוגל ובמקרים מסויימים גם פרסום האתר במדיות אחרות.

אחת השאלות בכל הקשור לעבודת קידום אתרים היא בנוגע להערכת מחיר קידום אתרים.  פרמטר זה נקבע קודם כל לפי כמות הביטויים שמקדמים באותו אתר וגודל התחרות על כל ביטוי.

תגיות

ad-media

אנחנו מאמינים ששיווק דיגיטלי חייב להתבסס על תוכן! מוזמנים גם לבלוג שלנו בנושאי כתיבת תוכן: www.ad-media.co.il ולאתר שלנו בנושא קידום אתרים ושיווק דיגיטלי: www.hayde.co.il רוצים להתקדם? דברו אתנו!

מאמרים דומים

Back to top button
Close
Close