כללי

מחירון קידום אתרים

אחת הבעיות הגדולות ביותר של לקוחות שירותי קידום אתרים הן חוסר הידיעה על מה הם משלמים. לכאורה זה מאוד מרתיע לשלם אלפי שקלים בלי לראות את העבודה ביום יום , כשהמדד היחידי הנו הדירוג בתוצאות החיפוש של גוגל.

לאלו מכם שכבר יצא לגלוש באתרים של חברות קידום אתרים, וודאי התקשיתם למצוא מחירון קידום אתרים המפרט בצורה ברורה כמה משלמים על כל דבר.

הסיבה היא פשוטה , עבודת קידום אתרים אינה עבודה מובהקת ומדודה בה 1+1 = 2. הפעולות שנעשות הן לאורך זמן ובאופן שוטף.

כמה זמן אורך קידום אתרים?

כשמדברים על קידום אתרים , קודם כל יש להפריד באיזה שירותי קידום אתרים מדובר? בדרך כלל כשאומרים קידום אתרים, הכוונה היא לשירותי קידום בגוגל – קידום אורגני בתוצאות החיפוש. קידום אתר בצורה אורגנית אורך זמן ואינו תוצר של מספר פעולות, שבסיומן ניתן להפסיק את העבודה וליהנות מאוויר הפסגות של התוצאות הראשונות בגוגל. כשם שהמתחרים שלכם מקדמים את האתר באופן שוטף , כך גם עליכם לקדם את האתר שלכם. בתחומים תחרותיים, ברגע שבו תפסיקו ללחוץ על הדוושה ולקדם את האתר שלכם – זה גם יהיה הרגע שהמתחרים שלכם יעקפו אתכם בתוצאות הדירוג.

סוגי קידום אתרים:

לפני שננסה לכמת עבורכם הצעות מחיר קידום אתרים , נעמוד על ההבדלים והשירותים השונים הכלולים במסגרת קידום אתרים.

השירות הבסיסי הוא קידום אתרים במנועי החיפוש – בדגש על גוגל בארץ.

קידום אתרים אורגני למנועי החיפוש כולל מספר שלבים:

א. מחקר מילות מפתח

ב. אופטימיזציית מבנה ותוכן לאתר

ג. כתיבת תוכן

ד. רישום לאינדקסים

ה. בניית קישורים לאתר

ו. בניית פרופילים ואתרי תמיכה בבלוגים ורשתות חברתיות.

לצד קידום אורגני יש את שירותי קידום ממומן. קידום ממומן הנו קידום בו התשלום מבוצע לפי הקלקה / צפייה ולמעשה אנו קונים מילות מפתח בהן אנו רוצים שתופיע מודעת פרסום של האתר שלנו.

מחירון קידום אתרים

כעת ננסה לכמת עבורכם מחירון קידום אתרים.

נסייג את דברינו ונאמר שכל חברת קידום אתרים מתמחרת את השירותים שלה בצורה שונה. המחירים שנפרט כאן אינם סופיים ומהווים שקלול וממוצע של מחירים.

שירותי כתיבת תוכן לאתרים: עלות לפי מאמר ובהתאם לכמות מילים במאמר.

מחיר: בין 50 ₪ ל- 120 ₪ למאמר של 300-500 מילה.

מחירון קידום אתרים במנועי חיפוש: תמחור קידום אורגני בתוצאות החיפוש כולל פעולות רבות החל ממחקר מילות מפתח וכלה בפעילות תחזוק שוטפת וצמודה לאתר. תמחור של קידום באינטרנט משתנה בהתאם לתחרותיות מילות המפתח שנבחרו לקידום.

צורת התשלום בעבודת קידום אתרים אורגני הנה בתשלום חודשי קבוע למשך חצי שנה לפחות (היות וקידום אתר בצורה אורגנית לוקח זמן רב יותר).

התשלום החודשי של קידום במנועי חיפוש נע בין 2000 ₪ ועד 10,000 לחודש בתחומים תחרותיים במיוחד.

מחירון קידום אתרים ממומן: מחירון זה מחולק ל- 2 – מצד אחד ישנו תשלום שמשולם ישירות לגוגל / פייסבוק בהתאם לכמות הצפיות / הקלקות על המודעות שלנו. מצד שני יש תשלום נוסף לחברת קידום אתרים שמנהלת עבורנו את הקמפיין.

התשלום לחברת קידום אתרים, לרוב יורכב מתשלום ראשוני להקמה ובנייה של הקמפיין בתוספת תשלום חודשי שיורכב מאחוז מסוים מגובה הקמפיין (עד 20% לכל היותר).

למשל במידה וגובה הקמפיין הממומן הנו 5000 ₪ בחודש. אז 5000 ₪ ישולמו בכל חודש לגוגל ועוד 500 ₪ ישולמו לחברת קידום אתרים.

מחירון קידום אתרים ברשתות חברתיות – קמפיין בפייסבוק: מחירון קידום אתרים ברשתות חברתיות הנו הצעקה האחרונה כיום בשירותי קידום אתרים.

קמפיין ברשתות חברתיות יכול להיות ייעודי לפייסבוק או לרשת חברתית מסוימת, או שיכול להיות מדובר בקמפיין כולל במספר רשתות חברתיות כגון: פייסבוק, טוויטר, לינקדאין , בלוגים ורשתות חברתיות ממוקדות לתחומים מסוימים.

שיווק ברשתות חברתיות מתבצע כיום בעיקר בצורת שיווק בפייסבוק.

קמפיין שיווק בפייסבוק כולל הקמת דף אוהדים, צירוף אוהדים וניהול שוטף של הדף כולל מבצעים והכנסת מסרים שיווקיים. ככל שהדף יורכב מיותר אוהדים וינהל קמפיינים מוצלחים יותר בשילוב הגולשים – כך תהיה תנועה גבוהה ואיכותית יותר של גולשים לאתר החברה. בהשקעה גבוהה יותר ניתן לבנות אפליקציות ייעודיות בפייסבוק.

מחיר קמפיין ברשתות חברתיות יכול לנוע בין 1000 ל- 15000 ש"ח בחודש.

צוות היידה

המאמר נכתב על ידי צוות אתר היידה דיגיטל - מזמינים אתכם לבקר באתר שלנו ולהצטרף לשירותים שאנו מציעים!

מאמרים דומים

Back to top button