כלליפרסום בגוגל

קידום ממומן בגוגל

פרסום בגוגל
פרסום בגוגל

קידום אתרים באינטרנט מתבסס על מספר אסטרטגיות בולטות:

האופציה הראשונה הינה קידום אורגני , שבעזרת שימוש בתכנים וקישורים עוזר לקדם את האתר בתוצאות החיפוש האורגניות של גוגל.

.

האופציה השנייה והקלה יותר היא קידום ממומן.

במהלך פרסום אתרים באינטרנט ניתן לייצר תנועה רבה של גולשים באמצעות מודעות פרסום ממומנות.

רובכם כבר וודאי הבחנתם שבמהלך חיפוש אקראי בגוגל , מלבד תוצאות החיפוש האורגניות שמופיעות, ניתן גם למצוא תוצאות חיפוש ממומנות שמופיעות משמאל לתוצאות החיפוש האורגניות ולעיתים קרובות גם מעליהן.

.

מהו קידום ממומן?

כאמור קידום ממומן עוסק ביצירת קמפיין ממומן באינטרנט.

.

האופציות השכיחות לקידום אתר ממומן כיום הן בשלושה מתחמים עיקריים:

.גוגל : ענקית החיפוש גוגל מאפשרת לנו להכניס מודעות פרסום ממומנות לצד תוצאות החיפוש האורגניות שלה.    במהלך חיפוש של גולשים קופצים אתרים רבים שמתחרים תחרות קשה על המיקומים הראשונים במהלך חיפוש אורגני.  גוגל יודעת שישנם אתרים רבים שחדשים יותר ברשת ומתקשים בקידום אורגני למיקומים הראשונים.   מה גם , שעם השנים התחרות וההגעה למיקומים הראשונים בכל תחום הולכת וגוברת, מה שמקשה על כניסת שחקנים חדשים לזירה זו.   באמצעות פרסום בגוגל בתוצאות החיפוש, מאפשר גוגל לבעלי עסקים ואתרים חדשים להיכנס לתחרות ולפרסם את עצמם.

.

רשת המדיה ואתרי התוכן של גוגל: גוגל מאפשרת לכם ליצור קידום ממומן גם באתרי תוכן שונים ברשת.  אתרים רבים ברשת נשענים על מודל כלכלי של פרסום מודעות אדסנס באתר שלהם.   פרסום זה אפקטיבי במיוחד , היות וגוגל יודע לזהות את האתרים שקשורים למוצרים ולמודעות הפרסום שלכם ומפרסם את המודעות שלכם שם – דבר זה מגדיל משמעותית את הסיכוי של גולשים באותם אתרים למצוא את המודעה שלכם רלוונטית וללחוץ עליה – דבר שיוביל טראפיק גולשים רב לאתר שלכם.   באמצעות קידום ממומן של מודעות באתרי תוכן ברשת, תוכלו להישען על תנועת גולשים גדולה של אתרים וותיקים וגדולים ברשת ומשם לשאוב את הגולשים והלקוחות שלכם.

.

קידום ממומן בפייסבוק: פייסבוק הפכה בשנים האחרונות לרשת הגדולה ביותר בעולם, בה נמצאים הגולשים למשך הזמן הרב ביותר.  דבר זה מקנה לפייסבוק הזדמנות נהדרת לחשיפה של פרסומות לגולשים הרבים ברשת.   גם פייסבוק יודעת למקד ואף לפלח בצורה טובה יותר מגוגל את מודעות הפרסום ברשת.  קידום ממומן בפייסבוק מאפשר פילוח ממוקד ומדויק לרזולוציה של מין הגולשים שיצפו במודעה, גילאים, רמת השכלה, העדפות פוליטיות ועוד..

    ..

קידום ממומן הוא דרך יעילה ומהירה לפרסם את העסק והאתר שלכם.

בניית קמפיין ממומן יכולה לפרסם אתכם בתוך פחות מיום למיליוני גולשים פוטנציאליים.   הפילוח והיעילות הרבה יאפשרו לכם לשלם רק עבור המרות וגולשים שלחצו על המודעה שלכם.

להבדיל משיטות הפרסום בעבר , בהן הייתם משלמים סכומי עתק עבור פרסום שלא תמיד היה אפקטיבי – במסגרת קידום ממומן כל לחיצה של מודעה מביאה גולש לאתר שלכם.

.

אתרים רבים של תוכניות שותפים מקצים תקציב ומשאבים רבים עבור קידום ממומן.

קמפיין של בניית דף נחיתה אטרקטיבי בשילוב קידום ממומן ומודעות איכותיות – יוכל להחזיר עבורכם השקעה ולייצר עבורכם רווחים רבים.

צוות היידה

המאמר נכתב על ידי צוות אתר היידה דיגיטל - מזמינים אתכם לבקר באתר שלנו ולהצטרף לשירותים שאנו מציעים!

מאמרים דומים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button